AKCE - Box pro kulatý laboratorní stojánek TB1 View larger

Online only

AKCE - Transportní box kulatý bílý se šroub. uzávěrem TB1, určeno pro kulaté stojánky

New product

AKCE KVĚTEN 2020

Obj. číslo: TB1

Průměr otvoru: 107mm

Počet pozic: 1

Rozměr v x Ø (mm): 120 x 107                                                                                                   

More details

119,93 Kč

More info

Standardní plastový laboratorní BOX, pod označením TB1, určen pro 1 plastový kulatý laboratorní stojánek, LSK5, LSK9, LSK12, LSK5N. 

Díky uzávěru, který se šroubuje na stávající přepravní box, zamezíte nechtěnému pohybu, kulatého laboratorního stojánku. Tento box dodáváme pouze v barvě bílé. Stačí tedy do vyhledávač zadat kód produktu a to TB1, barvu bílou a počet kusů, tohoto standardního plastového laboratorního transportního boxu TB1. Další nezbytné informace upřesníte v následujících krocích objednávky

Vážíme si, Vašeho zájmu o naše výrobky, které nabízíme a dodáváme, již více než 20 let, na Český trh a to je záruka kvality, našich výrobků.

Vážený zákazníku,

rád bych Vás informoval o možnosti využití zvýhodněných cen, které jsou platné pro objednávky přijaté od 1.5.2020 do 31.5.2020, na uvedené laboratorní stojánky, jmenovky. Termín dodání je 21-30 dní, nebo dle dohody.

Sleva se nevztahuje na přepravní nebo dodací náklady, které jsou spojeny s distribucí našich výrobků.

Cena je platná v případě, že dodané výrobky budou uhrazeny ve splatnosti dle nastavených podmínek, nebo předem. V případě, že se tak nestane, bude ve faktuře uvedena základní sleva, kterou máte nastavenou dle předešlých objednávek.

Bližší informace najdete na našich webových stránkách www.hmlab.czVaše objednávky zasílejte na email info@hmlab.cz a do předmětu objednávky pište prosím název akce AKCE KVĚTEN 2020.