AKCE - Jmenovka na lůžko, transparentní JC110150 View larger

Online only

AKCE - Jmenovka na lůžko, transparentní JC110150

New product

AKCE KVĚTEN 2020

Obj. číslo: JC110150

Jmenovka čirá na lůžko,(transparentní), s plochou 110x150mm, pro zasunutí kartičky pacienta, hřbet jmenovky šíře 35-37mm.                                                                                

More details

79,73 Kč

More info

Transparentní jmenovka JC110150, určená k zavěšení na pelest - hřbet lůžka pacienta. Šířka pelesti je od 35 - 37 mm. Jmenovka se nasadí na pelest lůžka do které se vložení papírová či jiná jmenovka pacienta. Tato transparentní jmenovka má krycí plochou 110 x 150 mm. Krycí plochou je myšlen rozměr kartičky se jménem, nebo poznámkou ošetřujícího lékaře, sestry. Dokážeme, vytvořit změny, nebo úpravy, pokud to rozměry dovolí, na daném typu jmenovky. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, umíme reagovat, na přání zákazníka, a to již od 1 kusu.Tato transparentní - čirá jmenovka na lůžko, nelze barevně kombinovat.

Vážíme si, Vašeho zájmu o naše výrobky, které nabízíme a dodáváme, již více než 20 let, na Český trh a to je záruka kvality, našich výrobků.

Vážený zákazníku,

rád bych Vás informoval o možnosti využití zvýhodněných cen, které jsou platné pro objednávky přijaté od 1.5.2020 do 31.5.2020, na uvedené laboratorní stojánky, jmenovky. Termín dodání je 21-30 dní, nebo dle dohody.

Sleva se nevztahuje na přepravní nebo dodací náklady, které jsou spojeny s distribucí našich výrobků.

Cena je platná v případě, že dodané výrobky budou uhrazeny ve splatnosti dle nastavených podmínek, nebo předem. V případě, že se tak nestane, bude ve faktuře uvedena základní sleva, kterou máte nastavenou dle předešlých objednávek.

Bližší informace najdete na našich webových stránkách www.hmlab.czVaše objednávky zasílejte na email info@hmlab.cz a do předmětu objednávky pište prosím název akce AKCE KVĚTEN 2020.