Nové AKCE - Kulatý laboratorní stojánek na 12 zkumavek LSK12 Zobrazit větší

Pouze online

AKCE - Kulatý laboratorní stojánek na 12 zkumavek LSK12

Nový produkt

AKCE DUBEN 2020

Obj. číslo:   LSK12    

Průměr otvoru: 17mm

Počet pozic: 12

Rozměr v x Ø x š (mm): 65 x 17 x 100                                                                                                         

Více informací

Výroba na zakázku.
D
oba dodání 21-30 dní.

133,33 Kč

Více informací

Standardní plastový kulatý laboratorní stojánek, pod označením LSK12, určený pro 12 pozic, o průměru 12 x 17 mm, vyrábíme v barvě, bílé, světle šedé, žluté, červené, zelené a modré.  Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, umíme reagovat, na přání zákazníka, a to již od 1 kusu. Plastový kulatý laboratorní stojánek, je určen pro 12 zkumavek - nádobek -  zkumavek, které jsou určeny do průměru 17 mm. Dokážeme, vytvořit změny, nebo úpravy, pokud to rozměry dovolí, na daném typu laboratorního plastového kulatého stojánku, například, přidat, nebo odebrat otvor, na zkumavku, nebo jinou požadovanou nádobku, zvětšit, nebo zmenšit na požadovaný průměr otvoru. Plastový kulatý laboratorní stojánek, umíme také rozměrově upravit. Pokud tedy nevyhovuje rozměr, tohoto plastového kulatého laboratorního stojánku, stačí při objednání, popsat úpravy, které požadujete. Laboratorní plastový stojánek, lze použít v provozu s běžným zatížením.

Vážíme si, Vašeho zájmu o naše výrobky, které nabízíme a dodáváme, již více než 20 let, na Český trh a to je záruka kvality, našich výrobků.

Vážený zákazníku,

rád bych Vás informoval o možnosti využití zvýhodněných cen, které jsou platné pro objednávky přijaté od 1.4.2020 do 30.4.2020, na uvedené laboratorní stojánky, jmenovky. Termín dodání je 21-30 dní, nebo dle dohody.

Sleva se nevztahuje na přepravní nebo dodací náklady, které jsou spojeny s distribucí našich výrobků.

Cena je platná v případě, že dodané výrobky budou uhrazeny ve splatnosti dle nastavených podmínek, nebo předem. V případě, že se tak nestane, bude ve faktuře uvedena základní sleva, kterou máte nastavenou dle předešlých objednávek.

Bližší informace najdete na našich webových stránkách www.hmlab.czVaše objednávky zasílejte na email info@hmlab.cz a do předmětu objednávky pište prosím název akce AKCE DUBEN 2020.

Obrázek a popis zde mají pouze ilustrativní povahu.

Pro bližší informace k produktu nás kontaktujte: info@hmlab.cz
Registrovaní zákazníci mají 10% slevu z výše uvedené ceny. Nejsme plátci dph.